Nga Shqipëria / E Premte 5 Gusht 2022, 12:12

E kritikuan për raportin me Dua Lipën, Sara Hoxha bën veprimin e papritur

Sara Hoxha është kritikuar shpesh për raportin që ka me Dua Lipën, e cila më parë ka qenë e dashura e Ledrit. Mirëpo, blogerja ka treguar se nuk është xheloze dhe nuk e ka aspak problem.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka qenë e pranishme në festivalin “Sunny Hill”, ku Dua Lipa ka dhuruar një super performancë.

Pavarësisht kritikave, Sara ka publikuar në Instastory një foto të këngëtares teksa performonte në skenë.