Nga Shqipëria / E Enjte 4 Gusht 2022, 23:11

E papritur/ Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit, çfarë ndodhi

Pak ditë më parë Mozzik dhe Era Istrefi njoftuan se do të vinin me një bashkëpunim, mirëpo diçka ka ndodhur. Bashkëpunimi i tyre është anuluar.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Mozzik me anë të një postimi në rrjete sociale, por pa i treguar arsyet.

"Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen! Shihemi shumë shpejt me projekte të reja", ka shkruar ai.