Nga Shqipëria / E Shtunë 30 Korrik 2022, 12:12

Ledjana e 'Përputhen' në një lidhje të re dashurie, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën

Ledjana për një kohë të gjatë është zhdukur nga daljet publike, por edhe nga rrjetet sociale ku ka rënë pre e një sulmi kibernetik në Instagram. Por ndërkohë të gjithë janë kurioz ç’po ndodh me jetën e saj pas “Përputhen”.

Burime për “Prive” bëjnë me dije se Ledjana ka nisur një lidhje të re dashurie dhe i dashuri i saj është nga Kosova.

Ai nuk i përket botës së showbizit, prandaj dhe çifti po e mbajnë lidhjen larg syrit të publikut.