Nga Shqipëria / E Shtunë 30 Korrik 2022, 11:11

Incident në koncert, Ylli Limani i shpëton flakëve

Një incident ka ndodhur në koncertin e fundit ku ka kënduar Ylli Limani. Këngëtari ka publikuar pamje ku teksa këndonte i është afruar shumë flakëve që u ndezën krejt papritur.

"Shpëtuam", shkruan Ylli teksa në ato momente shihet duke u larguar me shpejtësi dhe pak i trembur nga flakët.