Nga Shqipëria / E Shtunë 30 Korrik 2022, 09:09

Einxhel qenka vërtet shtatzënë dhe zbulohet sa muajshe

Një nga pikëpyetjet e javëve të fundit lidhet me shtatzëninë e Einxhel Shkirës. Fillimisht nisi si thashethem, por veprimet e Einxhel duket se e konfirmuan pasi moderatorja u shfaq e mbuluar në pjesën e barkut në daljen e fundit televizive.

Burime për “Prive”, konfirmojnë se shtatzënia e Einxhelit është definitivisht e vërtetë. Një zë pranë moderatores ka thënë se Einxhel është diku 16-javëshe shtatzënë, pra 4 muajshe.

Mbtet që Einxhel dhe Dagz ta konfirmojnë vetë lajmin.