Nga Shqipëria / E Mërkurë 22 Qershor 2022, 16:04

Ronela bën dasmë, me fustan e vello të zezë

Nga Ronela Hajati kemi dasmë. Këngëtarja do të sjellë së shpejti këngën e re dhe ka nisur dhe xhirimet e klipit ku duket se po vjen me diçka të veçantë.

Nëpërmjet disa videove që ka publikuar në Instastory, këngëtarja ka zbuluar se një sekuencë do të jetë dhe “dasma” e saj. Në këtë dasmë jo vetëm të ftuarit po edhe vetë nusja do të jetë e veshur totalisht me të zeza. 

Ky është projekti i dytë i Ronelës që vjen pas pjesëmarrjes në Eurovision.