Nga Shqipëria / E Mërkurë 22 Qershor 2022, 11:11

Erion Veliaj jep lajmin: Grupi legjendar The Animals koncert në Tiranë

Grupi i njohur i rokut “The Animals” kanë ardhur në Tiranë ku do të mbajnë një koncert tek Amfiteatri i Liqenit. Lajmi është bërë i ditur nga kryetari i bashkisë së Trianës, Erion Veliaj, përmes një postimi në Instagram.

Veliaj publikoi disa foto me legjendat e grupit të njohur britanik, të cilët kanë performuar edhe mbrëmjen e djeshme në taracën e Bashkisë së Tiranës. 

“Shumë qejf me legjendat e “The Animals and Friends”! Mos i humb nesër tek Amfiteatri i Liqenit, për të shijuar blues dhe rock!", shkruan Veliaj.