Nga Shqipëria / E Martë 21 Qershor 2022, 17:05

Lori Hoxha shkon në BBC dhe arsyeja është Big Brother VIP, ç'po kurdiset?

Lori Hoxha është shfaqur sot në zyrat e BBC në Londër. Përmes disa postimeve në Instastory, trashëgimtarja e Top Channel lajmëron se diçka po zihet. “Subjekti: Big Brother VIP Albania”, shkruan Lori në një nga postimet.

Më vonë ajo ka publikuar edhe disa foto e ulur në zyrat e BBC dhe shkruan: “Jam në sezonin: tani çdo gjë do bëhet më mirë”.

Se ç'po ndodh presim ta mësojmë nga Lori.