Nga Shqipëria / E Diel 29 Maj 2022, 00:12

Momenti që nuk duhet humbur/ Iliri dhe i ati e djegin fare në dasmë (Video)

Ilir Shaqiri u martua këtë të shtunë me Emanuelën dhe një ndër momentet më të bukura të dasmës ka qenë kërcimi me të atin, të cilin mund ta ndiqni më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)

Dasma u zhvillua buzë detit me një arredim përrallor nga "Ami Event".

Të ftuar ishin 150 persona, mes tyre figura shumë të njohura publike si Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Arbana Osmani, Eduart Grishaj, Sara Hoxha, Vera Grabocka, Irgen Çela, Arjola Demiri, Sheila Haxhiraj, Ardit Çuni, Meridian Ramçaj, Valon Krasniqi, Arbër Sulstarova, Valbona Selimllari e të tjerë.