Nga Shqipëria / E Shtunë 28 Maj 2022, 23:11

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir Shaqirit

Ilir Shaqiri dhe Emanuela u martuan këtë të shtunë me një dasmë përrallore buzë detit, të organizuar nga “Ami Event”.

Të ftuar ishin rreth 150 persona, miq, familjarë dhe ish-banorë të “Big Brother VIP”, ku mund të përmendim: Ermal Mamaqin, Amarda Toskën, Arbana Osmanin, Eduart Grishajn, Sara Hoxhën, Vera Grabockën, Irgen Çelën, Arjola Demirin, Sheila Haxhirajn, Ardit Çunin, Meridian Ramçajn, Valon Shehun, Arbër Sulstarovën, Valbona Selimllari, Irma Libohovën, Orgesa Zaimin, e të tjerë.

Për të parë se si u veshën personat e lartpërmendur, shikoni fotot e mëposhtme:

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Ermal Mamaqi

Sara Hoxha

Valbona Selimllari dhe Vera Grabocka

Sheila Haxhiraj

Irma Libohova

Arjola Demiri

Orgesa Zaimi

Valon Shehu

Xhoda

Ardit Çuni

Meridian Ramçaj

Arbër Sulstarova