Nga Shqipëria / E Shtunë 28 Maj 2022, 23:11

Dasma e Ilir Shaqirit/ Momenti i kërcimit magjik me Emanuelën (Video)

Ilir Shaqiri dhe Emanuela janë martuar këtë të shtunë buzë detit, teksa festa ka vazhduar më tej dhe në lokal. "Ami Event" është kujdesur për arredimin përallor të dasmës, duke mos u kursyer në asnjë detaj.

Të ftuat kanë qenë figura të njohura publike, mes tyre dhe Amarda Toska. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një moment shumë të ëmbël, ku Iliri shihet duke kërcyer me gruan e tij.

Ndonëse kanë kaluar 20 vite, dyshja duken po aq të dashuruar sa dhe ditën e parë. Për më shumë ndiqni videon:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)