Nga Shqipëria / E Mërkurë 25 Maj 2022, 14:02

Keisi i thotë se do të martohet, ja si reagon Sabiani

Vajza e këngëtarit Sabianit, Keisi është shumë e famshme në rrjete sociale ku shpeshherë posotn foto e video bashkë me të atin.  Së fundmi, Keisi ka publikuar në Tik-Tok një video së bashku me Sabianin. Dyshja imitojnë një zë në sfond, ku Keisi i thotë se edhe ajo “do të martohet një ditë.”

“Edhe unë do të marohem një ditë, nuk mund të rri këtu përgjithmonë”, shprehet Keisi gjatë videos.

“Po pse të mos rrish, sapo të kanë dalë dhëmbët e pjekurisë”, thotë Sabiani, dhe e mbyllin videon duke qeshur.