Nga Shqipëria / E Martë 24 Maj 2022, 22:10

'Vajzat e mia', Rudina pozon me Vikin dhe vajzën e Markut e duken yje

Aktorja Rudina Dembacaj ndodhet në Venecia, ku po kalon disa ditë të mira pushimi, e shoqëruar nga vajza e saj Viktoria dhe vajza e Markut, Erta.

Rudina ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë të dyjave, duke i quajtur “Vajzat e mia”. Aktorja ka treguar gjithmonë se ka një raport shumë të mirë me fëmijët e bashkëshortit.

“Udhëtim vajzash! Vajzat e mia”, ka shkruar Rudina.