Nga Shqipëria / E Martë 24 Maj 2022, 20:08

Plas sherri në Tiranë/ Tifozët holandezë kapen me shqiptarët

Trazirat nuk kanë munguar në Tiranë një ditë para finales së Conference League. Në zonën “9 katshet” tifozët holandez janë përplasur me disa shqiptarë.

Abc News raporton se holandezët kanë qenë të dehur dhe janë ndeshur me shqiptarët.