Nga Shqipëria / E Martë 24 Maj 2022, 19:07

Beatrix Ramosaj thumbon publikisht Semin

Pak ditë më parë e ftuar në “Më lër të flas”, Semi Jaupaj tregoi se kënga “Mos u kthe” ishte dedikim për Donaldin dhe bëmat e tij në Big Brother VIP, duke iu referuar lidhjes me Beatrix Ramosajn.

Së fundmi, Beatrix e ka thumbuar publikisht Semin, teksa i ka kthyer përgjigje një ndjekësje të saj. “O bëma (referuar deklaratës së Semit) jo vetëm që shkëlqimi yt ju djeg sytë por veç emri yt mjafton që t’i kapë paniku”, i ka komentuar ndjekësja.

“Hahahahah dreqin, kam kaq shumë nofka të reja, ta ha zemrën”, i është përgjigjur Beatrix.