Nga Shqipëria / E Enjte 19 Maj 2022, 11:11

Në tavolinë me Borën dhe Donaldin, moderatorja tregon çfarë pa

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar këto ditë fotot e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj në eventin e Valdrin Sahitit duke shkaktuar zhurmë të madhe e komente të shumta.

Në “Goca dhe Gra”, moderatorja Dalina Buzi, që po ashtu ishte e pranishme në sfiladën e stilistin Valdrin Sahiti tregoi si e pa situatën.

“Ishim të ndarë në tavolina. Një tavolinë ishte tavolina e Top Channel. Ishte Sara Hoxha, Lori Hoxha, Bora, qëlloi dhe Donaldi me Romeon. Unë si e pranishme atje pashë dy njerëz të edukuar që flasin. Antonela nga ana tjetër ishte me Beatriksën. Si rastësi qëlloi që ai të ishte në një tavolinë dhe me ish-in”, tha Dalina.