Nga Shqipëria / E Shtunë 14 Maj 2022, 09:09

Adrola Dushi i bën urim special ish-partnerit për lidhjen me Fifin

Modelja Adrola Dushi ka uruar ish-parnerin e saj Adis Patushin për lidhjen e tij me këngëtaren Fifi. E ftuar në “Më lër të flas”, Adrola i bëri një urim special çiftit, duke i uruar jetë të gjatë dhe të lumtur.

Donaldi: A e ke uruar Adisin për lidhjen e re me Fifin?          

Adrola: Doni ta uroj këtu? Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit

Donaldi: Është për të mirë kjo apo jo?

Adrola: Po, sigurisht? S’kam asgjë kundra lidhjeve unë, jam shumë pro lidhjeve të dashurisë.

Adrola dhe Adisi janë prindër të një djali dhe janë ndarë para disa vitesh. Adisi e ka nisur romancën me Fifin pas daljes së saj nga “Big Brother Vip”.