Nga Shqipëria / E Premte 13 Maj 2022, 23:11

Lyrical Son apo Mc Kresha? Ja cili artist paguhet më shumë në koncerte

Mc Kresha dhe Lyrical Son ishin mbrëmjen e sotme të ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas”. Mes të tjerash, dyshja u pyetën se cili paguhet më shumë në koncerte.

Përgjigjen e dha Kresha, teksa u shpreh se ato e ndajnë çdo fitim bashkë.

“Ne kemi pasur grindje, kacafytje, keqkuptime të të gjitha natyrave të mundshme, përveç lekut. Ne gjithçka e ndajmë 50 me 50”, tregoi ai.