Nga Shqipëria / E Premte 7 Janar 2022, 10:10

Dasmë në Hollivud, martohen Rihanna dhe Asap Rocky

“HollywoodLife” ka mësuar se viti 2022 mund të jetë vit ndryshe për Rihannën dhe Asap Rocky. Sipas burimeve, viti 2022 mund të jetë viti që ata do të thonë: “Unë po!”

Në janar 2020, Rihanna dhe Rocky, e bënë publike romancën e tyre kur u panë gjatë udhëtimit të tyre të parë për pushime në Barbados, ku të dy kanë familjet e tyre.

Që atëherë dyshja janë dashuruar gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin.

Një burim i afërt me Rihanna-n i tha “HollywoodLife” se “është vetëm çështje kohe para se ASAP Rocky t’i propozojë Rihanna-s”.

Në një intervistë në maj të vitit 2020 me Vogue, këngëtarja e hitit “Stay” tha se është e hapur për të pasur fëmijë “kur të jetë koha e duhur”.