Nga Shqipëria / E Premte 7 Janar 2022, 10:10

Fjolla Morinën e pyesin se ku e ka burrin, Fisnik Syla i jep përgjigjen që i befasoi të gjithë

Fjolla Morina postoi së fundmi në Instagram disa foto ku u shfaq shumë joshëse e veshur me një fustan latex të zi që vinte në pah të gjitha hiret e saj. Postimi u shoqërua me një përshkrim po aq pikant sa fotot: “Ka i keni burrat sonte loçka?”

Një nga komentuesit vazhdoi batutën e saj duke i shkruar këngëtares, “Ku e ke Fisnikun, loqk?”

Ky i fundit ka reaguar dhe i ka shkruar komentuesit: “Ktu hala tu u kull”, duke treguar se raportet mes tyre vazhdojnë të jenë të mira, pavarësisht aludimeve për ndarje.