Nga Shqipëria / E Diel 5 Dhjetor 2021, 23:11

Romeo shprehu pëlqimin për Beniadën, reagon Aleksia

Në surprizën që kishte përgatitur për Donaldin pak ditë më parë, Romeo ngacmoi edhe Beniadën. “Dëgjo, thuaj ndonjë fjalë asaj Beniadës për mua se është shumë e mirë o zemra”, i tha Romeo-Donaldit, ndërkohë që publiku ende e di në një lidhje dashurie me Aleksia Peleshin.

Dhe pas kësaj deklarate, Aleksia ka reaguar duke postuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me të bardha dhe shkruan: "E komplikuar", duke lënë të kuptohet se marrëdhënia e saj e dashurisë aktualisht është e komplikuar.

Ndërkohë komentet kanë qenë të shumta, duke shpresuar që ndarja mes çiftit të mos jetë e vërtetë.