Nga Shqipëria / E Diel 5 Dhjetor 2021, 22:10

Atdheu: Bora dhe Donaldi do lidhen kur të dali jashtë

I ftuar në “Fan Club” Atdheu është shprehur se nëse Donaldi lë lojën në këto momente duke hequr dorë nga çmimi i madh dhe lidhja me Beatrixën, ai dhe Bora do të lidhen prapë.

Atdheu tha se ata janë dy njerëz të dashuruar dhe para dashurisë askush nuk është i fortë.

“Duhet të dalë jashtë sa është më herët. Po doli jashtë shtëpisë dhe i la të gjitha për Borën do ketë një rikthim", tha Atdheu.