Nga Shqipëria / E Diel 5 Dhjetor 2021, 21:09

Situatë e nxehtë në 'H.O.T', Ana Lika dhe Xhoda puthen

Mbrëmjen e sotme u transmetua në TV Klan episodi 7 i serialit "H.O.T". Një nga pjesët më kulminante ishte puthja mes Lorit dhe Gentit, dy personazhe që janë kthyer tashmë në të preferuarit e publikut me historinë e tyre.

Genti ishte i vetmi që i qëndroi pranë Lorit në një situatë ku ajo shpërtheu duke qarë. Dhe pas një dialogu komik mes tyre, Lori puthi Gentin.

Dyshja vazhduan me një skenë të nxehtë e pak nga kjo pjesë mund ta ndiqni tek video e mëposhtme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)