Nga Shqipëria / E Shtunë 4 Dhjetor 2021, 21:09

Fifi paralajmëron Arbana Osmanin: Asgjë nuk isha unë ça…

Mbrëmjen e djeshme një banore e re u shtua në “Big Brother VIP’. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Big Mama.

Rreth hyrjes së saj në këtë reality show ka reaguar dhe Fifi, e cila e la shtëpinë vetëm pak kohë më parë. Ajo ka uruar Big Mamën dhe në të njëjtën kohë ka paralajmëruar me humor Arbana Osmanin.

“Të dua Besianë e hallakatmi krejt! Arbana, asgjë nuk isha unë, ç’ka është kjo”, ka shkruar Fifi.