Nga Shqipëria / E Shtunë 4 Dhjetor 2021, 16:04

‘Bëj atë që ndjen’, Iliri këshillon Beatrixin për Donaldin

Raporti i Beatrixit me Donaldin ka trazuar prej ditësh rrjetin. Dyshja janë në qendër të vëmendjes si jashtë, ashtu dhe brenda “Big Brother VIP”.

Së fundmi, Iliri ka këshilluar Beatrixin në lidhje me aktorin. Këngëtarja është shprehur se për momentin nuk ndodhet “as në tokë as në qiell”.

Iliri e ka thënë se duhet të bëjë atë që ndjen, ndërkohë që Beatrix e ka falenderuar.