Nga Shqipëria / E Shtunë 4 Dhjetor 2021, 10:10

'Mos e lësho Donaldin', Fjolla Morina porosit Beatrixën

Këngëtarja Fjolla Morina i ka dalë në krah Beatrixës. Përmes një postimi në Instagram, Fjolla i ka dhënë dhe një mesazh duke i kërkuar asaj që të mos e lëshojë Donaldin.

“Veç përpara e ti qëndro e fortë. Jeta jetohet si do vet, mos u mërzit për komentet e batallaginve, le t’i marrin era. Ti shtrëngoje Donaldin mos e lësho, jeni çift i përkryer. Llapjanet ku shkelin e zdrisin e bëjnë bukuri. Suksese”, është shprehur ajo.

Në tjetër postim Fjolla shkruan se “diellit nuk mund ti thuhet natë”.