Nga Shqipëria / E Premte 26 Nëntor 2021, 00:12

'Nuk e mbajta dot betimin', Monika e prekur flet për largimin e Fifit

Ditën e djeshme këngëtarja Fifi vendosi të largohej nga shtëpia e “Big Brother” për shkak të disa arsyeve shëndetësore. Kjo gjë nuk u prit mirë nga banorët sidomos nga Monika ku u mërzit shumë për këtë vendim të këngëtares.

“Mu duk sikur i bëra një betim dhe nuk e mbajta dot.Sikur nuk kisha forcë dhe mua s'më pëlqen të dorëzohem se e di që jam një femër e fortë”, tha aktorja e përlotur.