Nga Shqipëria / E Enjte 25 Nëntor 2021, 22:10

Feston ditëlindjen, Vëllai i Madh surprizon Einxhelin

Moderatorja Einxhel Shkira feston sot ditëlindjen. Me këtë rast një zarf i bardhë ka mbërritur brenda shtëpisë së “Big Brother”.

“Vëllai i Madh” e ka surprizuar Einxhelin me një darkë surprizë për të gjithë banorët.

Kujtojmë se moderatorja është një ndër të nominuarat dhe rrezikon të dalë nga shtëpia nesër.