Nga Shqipëria / E Mërkurë 24 Nëntor 2021, 20:08

Antonela nuk përmbahet brenda ‘Big Brother VIP’: Dua një prezervativ

Ish-konkurrentja e "Përputhen", Antonela Berisha u bë pjesë e "Big Brother VIP" disa ditë më parë. Ajo është përshtatur shpejt me shtëpinë dhe banorët.

Ditën e sotme Antonela i ka habitur të gjithë, duke bërë një kërkesë të pazakontë për brenda "Big Brother". Konkurrentja ka kërkuar që në listën e gjërave që do marrin për javën, të jetë dhe një prezervativ.

"Ma merr diçka mua të lutem! Një prezervativ", është shprehur ajo me të qeshura, teksa Monika i ka thënë "Do të shkojë dëm këtu".