Nga Shqipëria / E Mërkurë 24 Nëntor 2021, 20:08

'Me ty deri në frymën e fundit', Graniti reagon pasi Fifi humbi ndjenjat

Ish-banori i "Big Brother VIP", Granit Cana ka shprehur mbështetjen e tij të plotë për Fifin, pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e së martës. Graniti ka bërë një postim në Instastory ku shkruan se do t'i qëndrojë pranë Fifit në të mirë e në të keq.

“Ta kam dhënë fjalën deri në frymë të fundit jam me ty, në të mirë e në të keq. Shoku i mirë në ditë të vështira”, shkruan Graniti.

Fifi dhe Graniti kanë qenë ndër banorët më të komentuar brenda shtëpisë, për raportin e krijuar e po ashtu edhe për ngacmimet ndaj njëri-tjetrit. Edhe pse u pa pëlqim mes tyre dhe publiku i donte çift, ata thanë se do të jenë vetëm miq të mirë.