Nga Shqipëria / E Mërkurë 24 Nëntor 2021, 17:05

Sherri me Fifin, Ana Lika tregon ç'ndodhi para futjes së saj në Big Brother VIP

Dy vite më parë aktorja Ana Lika dhe këngëtarja Fifi patën një sherr mes tyre. Ana asokohe e quajti këngëtaren balenë dhe fuçi uthulle e më pas mes të dyjave nisën kunjat e deklaratat.

Por mesa duket ky sherr është shuar para hyrjes së Fifit në "Big Brother VIP". E ftuar në "Expuls", Ana tregoi se ato janë pajtuar dhe janë bërë mikesha.

Ronaldo Sharka: Big Brother e ka parë?

Anna Lika: Nuk kam pas kohë, jam e angazhuar.

Ronaldo Sharka: E di ti për çfarë të pyes unë….

Anna Lika: Jooo…

Ronaldo Sharka: Seç është një konkurrente aty me shkop.

Anna Lika: Aaaa, Fifi. Me Fifin jemi pajtuar, jemi shoqe te mira. Ti nuk bën dot më lajme me mua, jo jo jo. Se nga emisioni jot dolën ato.