Nga Shqipëria / E Mërkurë 24 Nëntor 2021, 13:01

Në një lidhje dashurie? Atdhe Xheravina kapet duke u puthur me bjonden misterioze

Atdhe Xheravina duket se ka gjetur dashurinë disa muaj pas daljes nga “Përputhen”. Ai është kapur mat me një bjonde misterioze në një lokal të kryeqytetit.

“Kryefjala.com” ka publikuar disa foto ku Atdheu shihet duke biseduar e më pas duke u puthur me vajzën në fjalë.

Ish-konkurrenti nuk ka pranuar publikisht nëse është në një lidhje dhe ende nuk ka reaguar për këto foto.