Nga Shqipëria / E Mërkurë 24 Nëntor 2021, 10:10

Në prag të martesës, Çiljeta bën gjestin e ëmbël për Albanin

Prej 5 vitesh Çiljeta është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Albanin. Ndonëse kanë kohë bashkë, dyshja tregohen shumë të rezervuar rreth jetës private.

Megjithatë, ato janë shumë të lumtur krah njëri-tjetrit dhe këtë e ka treguar vetë Çiljeta së fundmi. Ajo ka vendosur si foto profili në Instagram një foto me partnerin, si shenjë të dashurisë së tyre.

Kujtojmë se në media është përfolur se Çiljeta dhe Albani janë në prag të martesës. (Lexo këtu)