Nga Shqipëria / E Premte 19 Nëntor 2021, 11:11

Pas daljes nga ‘BBV’, Graniti bën deklaratën e ëmbël për Fifin

Pas daljes nga ‘Big Brother VIP’, Graniti bën tifo për Fifin, të cilës i ka uruar fitoren.

Së fundmi, ai ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë këngëtares, krahas së cilës ka shkruar se e ka marrë malli për të.

“Më mungon dhe ti “shoku”…Partnerë në krim”, ka shkruar Graniti.