Nga Shqipëria / E Premte 19 Nëntor 2021, 11:11

Votoni: Cili banor lë sot shtëpinë e 'Big Brother VIP'?

Një prej banorëve të “Big Brother VIP” do të lërë sonte shtëpinë. Në nominim janë Einxhel, Beniada, Sara, Semi, Beatrix, Dj PM dhe Dagz, Fifi, Kledi dhe Donaldi.

Cili mendoni se do të largohet sonte nga “Big Brother VIP”? Votoni më poshtë:

Poll