Nga Shqipëria / E Premte 19 Nëntor 2021, 10:10

Ndizet atmosfera/ Iliri i bën Arjolës një kërcim provokues (Video)

Banorët e “Big Brother VIP” luajtën së fundmi lojën e quajtur “Jenga” ose “Kulla e balancës”. Kulla ishte e ndërtuar nga dërrasat dhe çdo dërrasë kishte të shkruar një pyetje apo dënim.

Ilirit iu desh të performonte një kërcim provokues për njërën ndër banoret e shtëpisë dhe ai zgjodhi Arjolën.

Balerini dha super spektakël dhe u shoqërua me duartrokitje dhe brohorima nga ana e banorëve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)