Nga Shqipëria / E Martë 26 Tetor 2021, 13:01

Dasmë në 'BBV', Arditi puth Beniadën

Mbrëmjen e djeshme "Vëllai i Madh" i kërkoi banorëve të organizonin një dasmë tradicionale të Shqipërisë së Veriut. Ata do duhej të ndanin mes tyre rolet që do të kishin gjatë kësaj ceremonie.

Çifti pranoi të ishte Beniada dhe Arditi, të cilët kurorëzuan 'martesën' e tyre në praninë e 'prindërve' dhe 'dëshmitarëve'.

I gjithë ky eveniment u shoqërua me një atmosferë mjaft pozitive teksa banorët kënduan dhe kërcyen së bashku me njëri-tjetrin.

I ftuari i mbrëmjes ishte dhe këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Bujar Qamili.

Sfida përfundoi me sukses teksa dhëndri dhe nusja surprizuan banorët dhe publikun me një puthje që i dhuruan njëri-tjetrit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)