Nga Shqipëria / E Enjte 14 Tetor 2021, 20:08

Shtrati me lule e me qirinj, Fifi e mahnitur nga surpriza e Granitit: Kurrë nuk kam…

Pasi doli nga shtëpia e dënimit, Fifi u surprizua nga Graniti. Ai ia mbushi krevatin me petale trëndafili dhe me qirinj.

Ky gjest i la shumë mbresa kengëtares, e cila së fundmi e ka komentuar me Ilirin. Fifi është shprehur se askush më parë nuk e ka bërë diçka të tillë për të.

“Kurrë nuk ma ka bërë dikush një gjë të atillë. Të betohem, pasha mamin! Kurrë në jetë! Është një gjë që…që e kam menduar…kush do ma bëjë. Sikur me ma sjell një lule, kurrë, hiç…Unë lulet si kam qejf, po thjesht kot. Nuk kam marrë kurrë dhurata”, ka treguar këngëtarja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)