Nga Shqipëria / E Enjte 14 Tetor 2021, 19:07

Mikela plas bombën për konkurrentin e ‘Përputhen’: Tentoi të më puthte në makinë

Mikela bëri një deklaratë të fortë për Argjendin këtë të enjte në “Përputhen”. Ajo tha se konkurrenti ka tentuar ta puthë, ndërkohë që po e shoqëronte në shtëpi me makinë.

“Ndryshimi mes Edit dhe Argjendit është se Argjendi tentonte të më puthte në makinë, gjë që Edi nuk e ka bërë dhe unë e respektoj shumë…”, tha ajo.

Argjendi e mohoi deklaratën e saj. “Argjendi nuk ka tentuar të të puthë. Kujdes! Çfarë po flet? Unë të kam dhënë një të puthur në faqe, ti je larguar se ke menduar mos ka qenë diçka më shumë. Ai ka qenë një perceptim i yti”, tha ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)