Nga Shqipëria / E Enjte 14 Tetor 2021, 17:05

Fifi rikthehet nga shtëpia e dënimit dhe Graniti i bën surprizën më romantike

Dënimi për Fifin, Palomën, Arditin dhe Ilirin ka mbaruar dhe ato janë bashkuar sërish me pjesën tjetër të banorëve në “Big Brother VIP”.

Pas 48 orësh larg, Graniti është kujdesur që ta surprizojë Fifin në mënyrën më të ëmbël dhe romantike. Këngëtarja e ka gjetur krevatin të mbushur me petale trëndafili dhe me qirinj.

Të gjithë banorët janë mbledhur duke parë surprizën e Granitit, teksa Fifi e ka përqafuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)