Nga Shqipëria / E Enjte 14 Tetor 2021, 11:11

Pasi konfirmoi shtatzëninë, Genta mban festën 'baby shower' (Pamjet)

Pak ditë më parë Genta Ismajli konfirmoi lajmet se është në pritje të ëmbël. Ajo publikoi në rrjete sociale një video krah partnerit, duke treguar dhe barkun e rrumbullakosur.

"Gjithçka po bëhet më e çuditshme dhe unë pyes veten se kush je, kush në jetë do të bëhesh e kujt nga ne do ti ngjasosh?", shkruante Genta.

Mbrëmjen e djeshme Genta dhe Usta kanë organizuar festën Baby Shower. 

Ka qenë këngëtarja ajo e cila ndau pak pamje me ndjekësit nga ambienti i cili duket të jetë dekoruar deri në detaje.