Nga Shqipëria / E Enjte 14 Tetor 2021, 10:10

Stresi kthehet në Shqipëri pas 8 muajve arrati, momenti kur takohet me prindërit në aeroport

Pas 8 muajve në arrati, Stresi është rikthyer së fundmi nga Anglia. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Reperi ka ndarë momentin kur ka mbërritur në aeroportin Nënë Tereza dhe dy prindërit e tij ishin duke e pritur. Në video Stresi shihet duke i puthur dhe përqafuar prindërit me mall.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STRESI (@stresi)

“Familjen mbi të gjitha”, ka shkruar Stresi.