Nga Shqipëria / E Hënë 27 Shtator 2021, 23:11

Sytë zemra: Graniti feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e merr nga Leonita

Ditën e sotme futbollisti i njohur shqiptar Granit Xhaka feston ditëlindjen. Ai ka mbushur 29 vjeç dhe urimet për të në këtë ditë të rëndësishme nuk kanë munguar.

E shoqja, Leonita, ka zgjedhur ta urojë publikisht me fjalët më të bukura të dashurisë. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të futbollistit pranë dy vajzave të tyre.

“Urime ditëlindja për dashurinë e jetës time. Faleminderit për gjithë të qeshurat dhe dashurinë që na ke dhuruar mua dhe vajzave tona, ne jemi të bekuar që të kemi. Të dua”, ka shkruar Leonita krahas fotos.