Nga Shqipëria / E Hënë 27 Shtator 2021, 22:10

Albërije Hadërgjonaj pjese e 'Big Brother VIP'? Këngëtarja thyen heshtjen

Kanë mbetur pak ditë nga fillimi i Big Brother Albania VIP dhe deri tani janë përfolur shumë emra që do i bashkohen shtëpisë më të famshme, mes tyre këngëtarë, aktorë e moderatorë.

Një ndër emrat që është përfolur për të qenë pjesë e këtij reality show është ai i Albërije Hadërgjonajt, mirëpo si qëndron e vërteta?

Këngëtarja ka reaguar së fundmi, duke thënë se kjo nuk është e vërtetë. Ajo nuk do të jetë një ndër konkurrentet për çmimin e madh prej 100 mijë euro.