Nga Shqipëria / E Hënë 27 Shtator 2021, 21:09

Çfarë luksi! Brenda super shtëpisë së re të Linda Halimit (Pamje)

Linda Halimi jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Së fundmi, ajo ka blerë një shtëpi të re, pamjet e së cilës i ka ndarë me të gjithë në rrjete sociale.

Shtëpia ka një hapësirë tejet të madhe dhe është e veshur nga luksi. Ngjyrat mbizotëruese janë e bardha, e zeza dhe grija.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?? ??????? ?? Linda Halimi (@linditaworld)

"Pamjet. Një tur i shtëpisë së re", ka shkruar këngëtarja krahas videos.