Nga Shqipëria / E Hënë 27 Shtator 2021, 20:08

Ndarja me Feron, Arbenita nxjerr videon që i thotë të gjitha

Përgjatë ditëve të fundit kudo në rrjet është përfolur se Fero dhe Arbenita janë ndarë. Aludimet nisën nga fakti se dyshja nuk ndiqen më në Instagram, madje Fero publikoi dhe një video që dukej si thumb për modelen.

Mirëpo, nuk dihet se çfarë fshihet pas gjithë kësaj, por diçka është e sigurt: dyshja vazhdojnë të jenë bashkë dhe më të lumtur se kurrë!

Pak më parë Arbenita ka publikuar një video në makinë, në shoqërinë e Feros, duke i hedhur poshtë të gjithë zërat për ndarje.