Nga Shqipëria / E Martë 14 Shtator 2021, 15:03

'Mos ia qani hallin', Armina reagon për përjashtimin e vjehrrit nga PD

Armina Mevlani nuk u ka shpëtuar komenteve per përjashtimin e Sali Berishes nga grupi parlamentar i PD, duke qene edhe partnerja e djalit të tij Shkëlzen Berishes.

Armina kishte komentuar në një postim të aktores Olta Gixhari dhe nje komentues i replikoi: "Sa gjynah vjehrri".

”Mos ia qaj hallin”, ia ktheu Armina.