Nga Shqipëria / E Hënë 13 Shtator 2021, 17:05

Ditë stresuese, Meri nuk ka lajme të mira për këtë shenjë horoskopi

Marsi ndodhet ne diten e fundit ne shenjen e Virgjereshes dhe Aferdita ne Akrep ne nje pozicion te dobet, sot tregon nje ngarkese emocionale te forte. Ankthi duket i pakontrolluar. Do jete e veshtire te perfundojme nje ceshtje apo te marrim vendime. Duhet 'ti japim kohe vetes dhe te marrim frymemarrje te thelle. Zhytja qe do perjetojme nuk duhet te na zhgenjeje. Duhet te leme menjane mendimet e shumta dhe detajet qe rrethojne kete moment dhe te zhytemi ne ujra te thella.

Dashi
Ankth ne lidhje me punen dhe stres ne lidhje me shendetin. Ne ceshtjet erotike do ndjeheni shume te ngarkuar dhe plot pasiguri duke dashur te kontrolloni gjithcka

Demi
Dite konfliktuale ne nje lidhje personale erotike apo ne cift. Nje projekt personal do jete i paperfunduar dhe nuk merr persiper si ecuri. Kujdes nga tendencat hakmarrese

Binjaket
Plot emocione te forta dhe nje pakenaqesi qe vjen nga mospermbushja e nje qellimi apo e nje deshire ne lidhje me jeten personale dhe punen

Gaforrja
Urrejtja do marre me shume hapesire dhe kohe ne shenjen tuaj sidomos ne ceshtjet erotike dhe personale. Asgje nuk ju ndal qe t'i dilni kunder apo te helmoni me gjithe zemer nje lidhje te cilen e doni por nuk e pranoni

Luani
Krize ne ceshtjet ekonomike ku sot mund t'ju zhvasin ne menyre te pabesueshme dhe asgje nuk do zere vend nga gjithe ky shpenzim. Ne ceshtjet familjare do keni nje ngarkese emocionale te forte

Virgjeresha
Dita e fundit e Marsit ne shenjen tuaj dhe kjo ju sjell me shume panik ne pune e mbledhura e te paperfunduara.Por sjell panik edhe ne nje ceshtje personale qe duhet ta kishit futur ne kafazin tuaj dhe qe po ju lodh

Peshorja
Nje ngarkese emocionale e cila do lidhet edhe me nje ceshtje ekonomike qe doni te arrini dhe qe po ju bene te padurueshem. Kujdes me menyren se si doni te neutralizoni problemet shpirterore dhe ato te punes

Akrepi
Jeni te pakenaqur me veten ne momenti qe duke pare perreth jush nuk po e ndjeni lumturine tuaj dhe nuk po e prekni mundesine per tu cliruar nga nje force zoteruese qe ju lodh. Jeni shume joshes per te qene te vertete dhe kjo i shmang njerezit

Shigjetari
Duket se po ju mbaron afati per te ndermarr nje organizim te plote ne jeten personale. Kjo ju tregon qe jeni me vonese dhe stresi do ju kontrolloj nervat duke ju zbutur por kerkesat e berndshme jane te medha

Bricjapi
Do ndjeni nje ndikim te madh ne nje ambjent social apo tek njerez te njohur e te afert. Te gjithe do duan t'ju pickojne nervat dhe t'ju vene perpara. Por qetesia juaj do jete mbrojtje e mire

Ujori
Ka filluar nje periudhe me kerkesa te larta rreth fames dhe statures tuaj ne ceshtje karriere kryesisht. Ky moment ne fakt shenon dhe fillimin e fundit te nje periudhe stresante ne lidhje me punen

Peshqit
Dita e sotme do mjaftoj te beje gjithe zullumet qe nuk bene dy muaj rresht ne shenjen tuaj. Prandaj kujdes ne marrdheniet ne pergjithesi apo ato personalet ne vecanti.