Nga Shqipëria / E Mërkurë 8 Shtator 2021, 10:10

Kylie Jenner konfirmon shtatzëninë me videon më emocionuese që do shihni sot

Kylie Jenner ka konfirmuar sot lajmet se ajo është në pritje të fëmijës së saj të dytë me Travis Scott. Pas shumë spekulimeve në media, miliarderja postoi sot në Instagram një video tejet emocionuese.

Video nis me një test shtatzënie, më pas tregon momentin kur Kylie bashkë me partnerin dhe vajzën shkojnë për një vizitë te mjeku.

Vazhdon me momentin kur Kylie i tregon të ëmës se është shtatzënë, festën e organizuar në oborrin e shtëpisë dhe përfundon me Stormin duke puthur barkun e mamit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner)