Nga Shqipëria / E Shtunë 24 Korrik 2021, 22:10

Kujt i shkon më shumë? Xhensila dhe Afërdita bëjnë xing me të njëjtin fustan

Ndodh shpesh që vajzat e showbizit të bëjnë “xing” me njëra-tjetrën. Këtë herë ka qenë rradha e dy bukurosheve shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Afërdita Dreshaj.

Ditën e sotme Afërdita ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan me lule, në ngjyrë të verdhë dhe jeshile.

Të njëjtin fustan e ka veshur dhe Xhensila tre ditë më parë. Me siguri, këngëtarja e ka veshur për ndonjë klip muzikor, ndërsa Afërdita e ka zgjedhur këtë veshje për një darkë.